FLIXBUS İndirim Kodu ve Kuponlar

FLIXBUS'ta özel tasarruflar için en son indirim kodlarını ve doğrulanmış promosyonları keşfedin

Sizin dereceniz: Hayır
Değerlendirme: 4.3 - 4 oy

Aktif FLIXBUS İndirim Kodları

FlixBus hakkında genel bilgi

Bu sayfaya geldiyseniz kesinlikle bir FlixBus bileti arıyorsunuz demektir. Daha önce FlixBus ile seyahat etmiş olmanız ya da bu ilk seferiniz olması hiç önemli değil; Couponius ekibi bu kılavuzu tüm FlixBus yolcuları için yazdı. Seyahatin mümkün olan her yönünü ve FlixBus ile seyahat planlamanın ve rezervasyon yapmanın en iyi yollarını hesaba katmak için elimizden gelenin en iyisini yaptık; bu kılavuzun, ne kadar deneyimli veya deneyimsiz olursa olsun herkese yardımcı olacağından eminiz. an.  Bu materyali yazmak için kendi ekip üyelerimizin, tanıdığımız kişilerin deneyimlerinden ve aynı zamanda saygın seyahat web siteleri, seyahat blogcuları ve yüksek itibar ve popülerliğe sahip inceleme web siteleri gibi diğer gezginlerin ve sektör otoritelerinin çevrimiçi kaynaklarından yararlandık. Lütfen birkaç dakikanızı ayırıp bu materyali izleyin ve dünyanın neresinden olursanız olun FlixBus ile seyahat etmenin ve tasarruf etmenin etkili yollarını keşfedin.

FlixBus nedir ve nasıl çalışır:

 • FlixBus, dünya çapında milyonlarca insanın seyahat etme şeklini değiştirmeyi vaat eden küresel bir mobilite sağlayıcısıdır. Yeni kurulan bir teknoloji şirketi, bir e-ticaret şirketi ve klasik bir ulaşım operatörünün benzersiz bir birleşimi olan FlixBus, yakın zamanda birçok farklı bölgede pazar lideri haline geldi ve çok kısa bir süre içinde Avrupa'nın en büyük uzun mesafe otobüs ağını oluşturdu. 
 • FlixBus'un vizyonu yolcularına sürdürülebilir seyahat için akıllı bir platform sunmaktır. Rezervasyonu kolaylaştırmayı ve seyahat deneyimini konforlu, uygun fiyatlı ve çevre dostu hale getirmeyi amaçlamaktadır.
 • Bugün FlixBus filosu, 4000'tan fazla ülkede ve 40'den fazla destinasyona sahip 5500'den fazla otobüsten oluşmaktadır. FlixBus ekibi iş modelinden, ulaşım ağının sürekli geliştirilmesinden, teknoloji çözümlerinden ve FlixBus ağına entegre olmak için diğer yerel taşıyıcılar ve alanında uzman kişilerle işbirliğinden sorumludur.
 • İyi bir FlixBus deneyimi için mobil uygulamanın gerekli olduğuna inanıyoruz. Rezervasyonlara, rotalara, tekliflere ve diğer tüm seçeneklere istediğiniz zaman, istediğiniz zaman parmaklarınızın ucunda erişme olanağı verecektir. Uygulamada FlixBus otobüslerini gerçek zamanlı olarak takip edebildiğinizi, herhangi bir otobüs durağına ne kadar sürede vardıklarını öğrenebildiğinizi ve böylece programınızı daha iyi planlayabildiğinizi gerçekten takdir ediyoruz.
boş

FlixBus ile rezervasyon yaparken nasıl tasarruf edilir:

 • FlixBus'ta tasarruf etmenin ana ipucu biletlerinizi erken planlamak ve ayırtmaktır. Her zaman bir seyahat planı planlayın ve FlixBus biletlerinizi önceden ayırtın, böylece en düşük ücretleri alın. Uzun yolculuklarda varış noktanıza ulaşmak için otobüs değiştirmeden FlixBus direkt güzergahlarının biraz daha pahalı olabileceğinin farkında olmalısınız, bu yüzden bunu da dikkate alın. Çantanız yoksa ve zaman çok önemli değilse, bir veya iki FlixBus güzergahını değiştirmek anlamına gelse bile daha ucuz bir yolculuk seçin.
 • İleriye dönük planlama fikrine uygun olarak lütfen mümkünse gidiş-dönüş bilet rezervasyonu yapın. Geri döneceğiniz bir destinasyona seyahat ediyorsanız, dönüş bileti rezervasyonu her zaman ayrı ayrı satın alınan iki bilet setinden daha ucuz olacaktır.
 • Gecelik otobüsler: Yolculuktan çok varış yeri ile ilgileniyorsanız, gece uzun mesafeler kat eden otobüslerde yer ayırtma ihtimaline göz atmanızı tavsiye ederiz. Bunlar daha ucuz bir seçenektir ve normal otobüsler kadar durakları yoktur.
 • Akıllıca plan yapın ve bagajınızı iki ücretsiz bagaj hakkına bölün: kabinde yanınıza alacağınız kişisel bagaj (kişisel eşyalarınızı ve değerli eşyalarınızı almanızı tavsiye ederiz) ve özel bagaj alanında muhafaza edilmek üzere el bagajı. Ekstra bagaj veya fazla kilolu kişisel bagajlar ekstra ücretlendirilerek seyahatinizin maliyeti artar. Boyutlar ve ağırlıklar hakkında daha detaylı bilgiyi FlixBus biletinizde bulacaksınız.
 • Manzaranın tadını çıkarmayı planlamıyorsanız ayrıcalıklı koltuk rezervasyonu yaptırmayın, ayrıcalıklı koltuklar rezervasyon sırasında ekstra ücrete tabidir. Deneyimlerimize göre standart koltuklar zaten rahattır ve koltukların işaretlenmediği ve hiç kimsenin bilette ayrılan koltuk sayısını dikkate almadığı birçok otobüs vardır.
 • Her FlixBus bileti rezervasyonu yaptığınızda bir indirim kodu kullanın: FlixBus hesabınız varsa ve haber bültenine abone olduysanız, sık sık seyahat ediyorsanız veya sosyal medyadaki FlixBus akışını takip ediyorsanız, FlixBus'tan indirim kodları alabilirsiniz. Karakter ve rakamlardan oluşan bu kodlar ödeme sırasında girilebilir ve size toplam maliyette indirim sağlayabilir. Bir sonraki sütunda size bu FlixBus kupon kodları, bunları nerede bulacağınız ve nasıl uygulayacağınız hakkında daha fazla ayrıntı vereceğiz.

FlixBus İndirim Kuponları

 • FlixBus, müşterilere indirim kuponları olarak da bilinen indirim kuponlarını doğrudan web sitesinde, FlixBus sosyal medya hesaplarında, haber bülteninde veya www.coupons-promo-code.com, www.vouchercodes.co.uk gibi özel indirim web sitelerinde sunmaktadır. , www.picodi.com, www.retailmenot.com veya www.dealspotr.com.
 • FlixBus indirim kodlarının koşulları ve sınırlamaları: İndirim kodlarının her zaman uygulama koşulları vardır. Bu koşullar, uygulandıkları minimum sipariş değeriyle, uygulanabilecekleri belirli bir ürün türüyle, hatta fayda sundukları belirli bir marka veya ürünle ilgili olabilir. FlixBus indirim kodunu siparişinize doğru bir şekilde uygulamak ve sunduğu tüm avantajlardan yararlanmak için lütfen bulduğunuzda koşulları dikkatlice okuyunuz.
 • FlixBus indirim kodlarının geçerlilik süresi: Promosyonlar gibi indirim kodlarının da kullanılabilecekleri bir geçerlilik süresi vardır. Yayınladığımız her indirim kodunda da bu süre sınırı belirtilmiştir, çünkü önemli zamanınızdan tasarruf etmek istiyoruz ve süresi dolmuş ve artık siparişlerinize fayda sağlamayan kodları denemenizi istemiyoruz. Bazen bu indirim kodlarının, FlixBus tarafından belirtilen son tarih geçmiş olsa bile hala işe yarayabileceğini belirtmekte fayda var; bu nedenle, iyi bir indirim kodu bulamadıysanız ve zamanınız varsa, lütfen süresi dolmuş kodları deneyin, çünkü bunların gerçekleşme ihtimali vardır. hala çalışıyor olabilir.
 • Couponius'ta yayınlanan FlixBus indirim kodları: Couponius ekibi olarak indirimleri sevdiğimiz için ziyaretçilerimizin FlixBus'ta alışveriş yaparken en iyi fırsatları ve indirimleri almasını istiyoruz. Bu nedenle, FlixBus web sitesini, FlixBus haber bültenini ve FlixBus sosyal medya hesaplarını inceleyerek en yeni indirim kodlarını arayarak çok zaman harcıyoruz. Aynı zamanda diğer indirim sitelerinde yayınlanan kodları da güncel tutuyoruz ve her gün www.retailmenot.com, www.slickdeals.co.uk, www.coupons-promo-code.com gibi güvenilir kaynakları kontrol ediyoruz. , www.promocode.ac ve diğerleri.
 • Bu sayfada Couponius ekibi tarafından sıklıkla kontrol edilen ve güncellenen kodların bir listesini bulacaksınız. Lütfen sadece birini veya siparişinize en uygun olanı denemeyin, hepsini deneyin, ardından hangisinin size en çok fayda sağlayacağına karar verebilir ve uygulayabilirsiniz. 
 • FlixBus'ta indirim kodları nasıl uygulanır: FlixBus indirim kodunu hızlı ve doğru bir şekilde uygulamanıza yardımcı olmak için bu sayfada bir kılavuz oluşturduk. FlixBus web sitesi için indirim kodlarının nasıl uygulanacağına ilişkin talimatları takip etmek için lütfen sayfanın en altına gidin. Ayrıca indirim kodunu tam olarak nereye gireceğinizi göstererek ekstra zaman kazanmanızı sağlayacak bir resim de ekledik.

FlixBus yolcuları için birkaç ipucu daha

Paradan tasarruf etmenize yardımcı olmasalar bile FlixBus deneyiminizi iyileştirmenize yardımcı olabilecek ve seyahat ederken kesinlikle size yardımcı olacak birkaç ipucu daha: 
 • Otobüs durağına erken gelin; tüm duraklar aynı değildir ve muhtemelen daha iyi koltuklara sahip olursunuz;
 • Uygulama başlamayabileceği veya uçağa bindiğinizde internet bağlantınız kullanılamayabileceği için yanınızda olduğundan emin olmak için biletinizin baskı ekranını alın.
 • Otobüse binmeden önce kimliğinizi ve biletlerinizi hazır bulundurun, FlixBus sistemi yolcuların belgeleri taramasına olanak tanır ve bunların önceden hazır olması bunu daha kolay ve hızlı hale getirir. Ayrıca FlixBus otobüslerinin biniş tamamlandıktan sonra otobüs durağından çok hızlı bir şekilde ayrıldığını unutmayın.
 • FlixBus otobüslerinin tümü yeşil değildir ve FlixBus logosuna sahip değildir. Bazen yerel FlixBus ortaklarının bu markaya ait otobüsleri olmayabilir, bu nedenle biletinizdeki otobüs hattı numarasını okuduğunuzdan ve otobüsünüzün varacağı otobüs peronunu bulduğunuzdan emin olun.
 • FlixBus otobüs filosu hakkında deneyimlediğimiz kadarıyla görüşlerimiz şunlar: Güncel, temiz otobüsler ve oldukça yeni modeller. Oldukça konforlu koltuklar, bizce uçak koltuklarından daha iyi. Otobüste tuvaletler ve yolculuk başına 100 MB ile sınırlı, oldukça yavaş bir bağlantıya sahip ücretsiz Wi-Fi bulacaksınız. Tüm otobüslerde koltukların arasında, her sırada yalnızca bir tane olmak üzere elektrik prizleri bulunur. 

Final sonucu

Couponius ekibi FlixBus'u hızlı, güvenilir ve ucuz otobüs taşımacılığında başvurulacak şirket olarak görüyor. AB pazarındaki ana rakipler Eurolines ve National Express'tir ve hizmetler radikal bir şekilde farklılık göstermese bile, FlixBus'u otobüs yolculuğunda altın standart olarak görüyoruz ve onlarla tekrar memnuniyetle seyahat edeceğiz.

FLIXBUS Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

FLIXBUS İndirim Kodları Sunuyor mu?

Şu anda Haziran 40'te FLIXBUS için çalışacak 2024 İndirim Kodu ve Promosyon var ve Bugün eklenen en son Kupon % İndirim sunuyor.

FLIXBUS İndirim Kodlarıyla ne kadar tasarruf edebilirsiniz?

FLIXBUS indirim kodu ile tasarruf edebileceğiniz tutar, siparişin değerine ve sunulan indirimin değerine göre değişiklik gösterebilir. Şu anda indirim yüzdesi % ile %65 arasındadır ve tasarruf edilen miktar duruma bağlı olarak birkaç yüz avroya ulaşabilir.

FLIXBUS için en iyi kuponlar ve indirim kodları nelerdir?

FLIXBUS için En İyi Doğrulanmış İndirim Kodu: (NFSUKK4MBK) müşterilerine Haziran 65'teki alışverişlerde %2024 indirim sunuyor.

FLIXBUS için gerçek İndirim Kodları ve Promosyon Teklifleri nelerdir?

FLIXBUS.COM İÇİN EN YENİ KUPONLARI NASIL BULABİLİRİM?

FLIXBUS.COM için en yeni kuponları resmi web sitesinde ve www.coupons-promo-code.com, www.dealspotr.com, www.slickdeals.net, www.groupon.co.uk, www gibi belirli web sitelerinde bulabilirsiniz. .hotdeals.com veya www.shopper.com.

FLIXBUS.COM ÜZERİNDE PAYPAL İLE ÖDEME YAPABİLİR MİYİM?

Evet, FLIXBUS.COM'da PayPal ile ödeme yapabilirsiniz.

FLIXBUS.COM ÜCRETSİZ KARGO SUNAR MI?

Evet, elektronik biletinizi ücretsiz olarak doğrudan e-posta adresinize ve uygulama içinden alacaksınız.

FLIXBUS.COM KUPONU ÇALIŞMIYORSA NE YAPABİLİRİM?

FLIXBUS.COM kupon kodunuz çalışmıyorsa, hatanızın kaynağını belirlemek ve nasıl düzeltebileceğinizi öğrenmek için püf noktalarımızı ve ipuçlarımızı takip etmenizi öneririz. İlk olarak, kodu manuel olarak girdiyseniz, bir yazım hatası yapmış olabilirsiniz. Girişinizi iki kez kontrol edin ve büyük ve küçük harfe dikkat ettiğinizden ve karakterler arasında boşluk bırakmadığınızdan emin olun. Ayrıca, veri tabanımızda göründükleri gibi aynı sayı ve harf sırasını izlemelisiniz. Kodu doğru bir şekilde aktarmaya başladığınızdan beri, yalnızca kopyala-yapıştır işlevini kullanarak tüm bu güçlüklerden kurtulabilirsiniz. İkinci olarak, sayfamızdaki her flixbus kupon kodunun kendi kullanım koşulları vardır. Hangi kuralları izlemeniz gerektiğini öğrenmek için kupon kodunuzun ayrıntılarını dikkatlice okuyun. Bazen bir kod minimum rezervasyon değeri veya belirli destinasyonlar için geçerliyken, diğer zamanlarda kod yeni veya mevcut müşteriler için geçerlidir. Üçüncüsü, yukarıdakilerin hepsini kontrol ettiyseniz ve sistem hala bir hata mesajı veriyorsa, bu, daha önceki bir siparişinizde aynı flixbus kupon kodunu zaten kullanmış olduğunuz anlamına gelir. Süresi dolduğundan artık kullanamazsınız. Aynı kupon kodunu birden fazla kullanamayacağınızı unutmayın.

Flixbus'ta birden fazla kupon kodu kullanabilir miyim?

Maalesef hayır, Flixbus sipariş başına yalnızca bir kod kullanılmasına izin veriyor, bu nedenle lütfen ihtiyaçlarınıza en uygun kuponu seçin.

Flixbus Kupon Kodumu nasıl kullanabilirim?

Flixbus kupon kodunu veya kupon kodunu uygulamak için lütfen bu sayfadaki kılavuzu izleyin. Ayrıca, tekliften yararlanmak için kodu nereye girmeniz gerektiğini gösteren bir yazdırma ekranı da bulacaksınız.

FlixBus Kupon Kodu çevrimiçi olarak başarıyla nasıl kullanılır?

Akıllıca seçim yapın, yeşil seyahat edin ve FlixBus.com'daki Kupon Kodlarını kullanarak bir sonraki otobüs yolculuğunuzda tasarruf edin

 • 1
  En iyi fırsat için PromoCode.how'a göz atın ve Kupon Kodunu daha sonra kullanmak üzere kaydetmek için "Kopyala"ya tıklayın
 • 2
  FlixBus.com'a gidin, varış noktanızı seçin ve tüm seyahat bilgilerinizi girin
 • 3
  "Rezervasyon" sayfasında yolcu ayrıntılarını, koltukları ve ekstraları tamamlayın ve ardından toplam siparişi inceleyin
 • 4
  Ödenmesi gereken toplam tutarın hemen altında "Kuponu Girin" düğmesini bulun ve tıklayın
 • 5
  Daha önce kaydettiğiniz Kupon Kodunu tam olarak girin veya yapıştırın ve onay almak için "Kulla"ya tıklayın

FLIXBUS için Aktif İndirim Kodları

🛍️ Kategori
🔥 Toplam Teklifler 40
🎇️ İndirim Kodları 21
📌 Teklifler 19
➡️ En İyi Kupon %65 İndirim
🆕 En Yeni Kupon £30 İndirim
🚚 Ücretsiz Kargo EVET
🔄 İade Süresi 30 Günleri
⏳ Son Güncelleme 18 Haziran 2024

FLIXBUS için en iyi kupon kodları

FLIXBUS KODU FLIXBUS TEKLİF AÇIKLAMASI sona erer
N/A E-posta Kaydıyla Özel İndirim ve Fırsatlar Alın N / A
15DD Flixbus: Herhangi Bir Siparişte £30 İndirim N / A
215DD Bu Kupon Kodunu Satın Alma İşleminize Eklediğinizde Flixbus Seçiminde 30 £ İndirim Kazanın N / A
WELCOME20 Şimdi Alışveriş Yaparsanız %20 İndirimden Faydalanın N / A

Ödeme seçenekleri

PAYPAL
ApplePay
Kredi Kartı

Nakliye seçenekleri

E-posta ile

İletişim Seçenekleri

Flix SE, Friedenheimer Brücke 16, 80639 München Almanya
flix otobüs
@FlixBus
FlixBus
flixbus.com

Geniş bir otobüs filosu işleten FlixBus, yeşil seyahati ekonomik ve kolay hale getiriyor. FlixBus ağı Avrupa, ABD, Kanada, Türkiye ve Brezilya'ya uzanıyor. FlixBus.com'da güzergahlar, bagaj hakkı ve bilet fiyatları hakkında kolay ve uygun fiyatlı bilgi edinin ve promosyon kodlarını kullanarak seyahatinizden tasarruf edin.  

FLIXBUS.COM ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

Avrupa'yı parmaklarınızın ucuna getirin ve özel özelliklere ve avantajlara erişin.

 • Yüksek komisyon oranları ve özel bir Müşteri Hizmetleri Ekibi ile harika bir Ortak Programı.
 • Apple Pay ve Google Pay dahil olmak üzere çeşitli ödeme yöntemleri.
 • Günlük 400.000'den fazla bağlantı.
 • 2500 Avrupa Ülkesinde 36'den fazla destinasyona erişim.
 • Rezervasyon ücreti yok ve ücretsiz iptal mevcut.

FLIXBUS.COM TASARRUF İPUÇLARI

Bir sonraki seyahat maceranızda daha da fazla tasarruf edin ve otobüs biletinizin maliyetini azaltmak için flixbus tasarruf ipuçlarımızdan birini kullanın.

 • Bir sonraki rezervasyonunuzda %10 indirimden yararlanmak için bültene abone olun.
 • FlixBus'taki ilk rezervasyonunuz için %10'a varan indirimden yararlanın.
 • %10 indirimli uygulama içi indiriminizi almak için uygulamayı indirin
 • Daha erken rezervasyon yapın ve büyük indirimler almak için gruplar halinde seyahat edin.
 • Bir sonraki tatilinizde %80'e varan indirim kazanmak için Kara Cuma, Siber Pazartesi, Bekarlar Günü ve Noel İndirimleri gibi özel indirim etkinlikleri sırasında rezervasyon yapın.
Telif Hakkı © 2024 Couponius.com. Sunulan tüm bilgiler bilgilendirici bir başlıktır.