AIRBNB İndirim Kodu ve Kuponlar

AIRBNB'de özel indirimler için en son indirim kodlarını ve doğrulanmış promosyonları keşfedin

Sizin dereceniz: Hayır
Değerlendirme: 5 - 1 oy

Aktif AIRBNB İndirim Kodları

AirBNB.com HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Ağustos 2008'de Kaliforniya'da Brian Chesky, Joe Gebbia ve Nathan Blecharczyz tarafından kurulan AirBNB.com, başlangıçta Air oda ve kahvaltı olarak biliniyordu. Başından beri başarısını bilen, her tür gezgin için inanılmaz derecede ünlü olan bir şirkettir. İlhamınızı alın ve bir sonraki tatilinizi, dünya çapında 6'den fazla ülkeden 100.000'den fazla şehirde konaklamak için 220 milyondan fazla çarpıcı yere erişmenizi sağlayan çevrimiçi pazar olan AirBNB.com ile ayırtın. AirBNB.com klasik bir çevrimiçi seyahat acentesi değildir. Temelde AirBNB.com size otel yerine başkasının evinde kalma şansı sunuyor. Kültürleri ve gelenekleri hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatına sahip olan ev sahiplerinizle birlikte yaşayacaksınız. Yeni destinasyonlar keşfedin ve benzersiz seyahat deneyimleri yaşayın. Klasik bir şehir tatiline gitmek, riskli vahşi yaşamı keşfetmek veya birkaç günlüğüne bir kraliçe ya da kral gibi yaşamak istiyorsanız, AirBNB.com binlerce kabini ile kullanışlıdır. , çiftlikler, küçük evler, kaleler, tekneler, özel adalar, ağaç evler, yurtlar, deniz fenerleri ve iglolar. AirBNB.com'un uçsuz bucaksız dünyasını şimdi keşfedin ve günlük rutinden bir sonraki kaçışınız için hemen rezervasyon yapın. boş

AirBNB ÖZEL SATIŞ ETKİNLİKLERİ

Hepimiz seyahat etmenin çok pahalı olabileceğini biliyoruz. Ancak seyahat tutkumuza da hayır diyemeyeceğimizi de biliyoruz. Bu nedenle AirBNB.com ile altın bileti kazandınız, çünkü doğrudan ev sahibinizle konuşma ve özellikle daha uzun kalmayı seçerseniz, konaklama yerinizde daha düşük bir fiyat alma fırsatına sahip olacaksınız. Bir geceden fazla rezervasyon yaptığınızda indirim alırsınız. Ancak bunun dışında, yıl boyunca size tatilinizde %50'den fazla indirim getirebilecek birkaç dönem vardır.

AirBNB HOŞ GELDİNİZ İNDİRİMLERİ

Genellikle AirBNB.com ilk kullanıcılarına hoş geldin indirimi sunar. Bir AirBNB.com hesabına kaydolduğunuzda ilk rezervasyonunuzda 40$'a kadar tasarruf edebilirsiniz. Bunun da ötesinde, benzersiz bir indirim için AirBNB.com sunucunuza güvenebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, konaklamanızı ayırtmak ve ardından ev sahibinize başka bir indirim yapıp yapmayacaklarını öğrenmek için mesaj göndermektir. Her şey ev sahibinize ve kalış sürenize bağlıdır.

AirBNB KARA CUMA SATIŞLARI

En önemli satış olayı hiç şüphesiz Kara Cuma. Bir sonraki AirBNB.com konaklamanız için indiriminizi almak için bu etkinliği bekliyorsanız, fiyatların şirket tarafından değil, her bir ev sahibi tarafından yapıldığından, AirBNB.com'un ne yazık ki bu etkinliğe genellikle katılmadığını bilmelisiniz. Ancak bu, konaklamanız için daha düşük bir fiyat alamayacağınız anlamına gelmez. Daha uzun bir konaklama için rezervasyon yaptığınız veya fiyatı görüşmek için ev sahibinizle konuştuğunuz sürece rezervasyonunuzda en az %20 tasarruf edebilirsiniz.

AirBNB 11/11 SATIŞLARI

AirBNB.com, Bekarlar Günü etkinliği (11/11 Satış olarak da bilinir) sırasında özel indirimler sunmaz.

AirBNB SİBER PAZARTESİ SATIŞLARI

Daha önce de belirttiğimiz gibi, AirBNB.com'daki fiyatlar her ev sahibi tarafından belirlenir ve bu nedenle Siber Pazartesi Satış Etkinliği'nde özel indirimler bulamayacaksınız. Bunun sizi hayal kırıklığına uğratmasına izin vermeyin çünkü özellikle AirBNB.com'da ilk kez rezervasyon yapıyorsanız promosyon teklifleri bulacaksınız. Ayrıca, konaklamanızda indirim almak veya ücretsiz bir günlük gezi almak için her zaman ev sahibinizle konuşabilirsiniz.

AirBNB NOEL SATIŞLARI

Yılın en güzel zamanında tüm zorluklardan güzel bir kaçamak mı düşünüyorsunuz? Ardından, tatilinizde %50'ye varan indirimden yararlanmak için Aralık ayında AirBNB.com'a göz atın. AirBNB.com sizi Noel ve Boxing Day İndirimleri ile karşılıyor. Bir sonraki maceranızı ayırtın ve en düşük fiyatları alacaksınız.

BUGÜN AirBNB.com'DA NASIL İNDİRİM ALABİLİRSİNİZ

Bir dünya gezgini misiniz, ancak sınırlı bir bütçeniz mi var? Her gün bir sonraki tatilinizin hayalini mi kuruyorsunuz? AirBNB.com, en muhteşem konaklama seçenekleri için mükemmel bir arama motorudur. Aşağıda açıkladığımız AirBNB.com özel teklifleri ve promosyon kuponları ile bir sonraki seyahatinizde çok tasarruf edebilirsiniz. Ancak iyi haberler burada bitmiyor. Artık kendi işinizi kurma ve tıpkı sizin gibi gezginlerle bağlantı kurarak kendi paranızı kazanma imkanınız var. Şimdi bir ev sahibi olun ve mülkünüzü AirBNB.com'da ücretsiz olarak listeleyin. Ayrıca çevrimiçi bir deneyime veya yüz yüze bir deneyime ev sahipliği yapabilirsiniz. Sevdiğiniz aktivitelerde gezginlere liderlik edin ve ekstra para kazanın. Her ay binlerce Euro kazanabilirsiniz.

AirBNB.com İÇİN PROMOSYON KUPONLARI

AirBNB.com için promosyon kuponlarınızı alın ve bir sonraki maceranız için daha düşük bir fiyatla rezervasyon yapın. Bazen bir sonraki rezervasyonunuzda belirli bir yüzde tasarruf ederken, bazen de toplam siparişinizden düşülecek olan sabit bir miktar para alabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kupon olacak. Bazıları AirBNB.com'daki tüm destinasyonlara ayrılmıştır, diğerleri ise belirli odalar için mevcuttur. Ancak hepsi, bir sonraki rezervasyonunuzda size en az 25 $ indirim kazandırmak için yaratılmıştır.

AirBNB.com'DA İNDİRİMLER VE ÖZEL TEKLİFLER

AirBNB.com'da klasik bir satış bölümü bulunmasa da, bir sonraki konaklama veya yerel uzmanlar tarafından düzenlenen günübirlik geziler veya sadece size özel etkinlikler gibi deneyimler için indirimli fiyatlar alabilirsiniz. Bir mülkü en az bir haftalığına rezerve edin ve ev sahibine bağlı olarak indirim olarak %15'e varan indirim kazanın. Ya da bir ay boyunca bir mülkü rezerve edin ve %50'ye varan daha da büyük bir indirim kazanın.

AirBNB.com BÜLTENİNİN İNDİRİMİ

AirBNB.com haber bültenine kaydolduğunuzda indirim almayacak olsanız da, en popüler destinasyonlar ve en beğenilen ev sahipleri hakkında faydalı bilgilere erişmek ve promosyon teklifleri ve kuponlar almak için yine de abone olmanızı tavsiye ederiz.

AirBNB.com HAKKINDA YARARLI BİLGİLER

Dünyanın gizli harikaları hakkında daha fazla şey öğrenmek ister misiniz? Uzak medeniyetlerin kültürü, gelenekleri ve gelenekleri hakkında yeni şeyler öğrenmek ister misiniz? Bir Afrika kabilesinin hayatını mı yaşamak istiyorsunuz yoksa ormandaki vahşi yaşamı mı keşfetmek istiyorsunuz? O zaman AirBNB.com en iyi seçiminizdir. Artık sadece bir konaklama değil, aynı zamanda bir günlük gezi veya seçtiğiniz destinasyondan yerel uzmanlar tarafından yönetilen bir deneyim için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Artık bir ülkenin yemekleri, müziği veya dini ve daha pek çok şey hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Resmi web sitesinde Ev Sahibi tarafından mümkün kılındı ​​bölümüne bakın ve AirBNB.com'da her gün gerçekleştirilen benzersiz ve özgün geziler hakkında bilgi edinin. AirBNB.com ile gittiğiniz her yerde kendinizi evinizde hissetmenize yardımcı olacak harika yerler keşfedeceksiniz: Toskana, Bali, Vancouver'dan Floransa, Edinburgh'a, Windsor, Melbourne, Rio de Janeiro'dan Sibiu'ya, Oradea'dan Varna'ya veya Kuala Lumpur'dan uzaklara adalar daha da fazla.

AirBNB ÖDEME YÖNTEMLERİ HAKKINDA BİLGİ

AirBNB.com, bazıları yalnızca belirli ülkelerde bulunan çok çeşitli ödeme yöntemlerini destekleyen şirkettir. Çoğu ülkede kullanılabilen ödeme yöntemleri Visa, MasterCard, Amex, Discover ve JCB, Apple Pay ve Google Pay kredi kartlarıdır. Belirli ülkelerde kullanılabilen ödeme seçenekleri Brezilya için Aura, Elo ve HyperCard, Anakara Çin için Alipay ve WeChat Pay, Hindistan için PayU, İtalya için Postepay, Almanya için Sofort Überweisung ve Hollanda için iDEAL'dir.

AirBNB MOBİL UYGULAMASI

Benzersiz küresel seyahat topluluğuna bağlanın. AirBNB.com mobil uygulamasını indirin ve seyahat etmenin yeni ve mükemmel yolunu deneyimleyin. Bir macera olarak, yalnız bir maceraya, aileye veya iş gezisine çıkmak istiyorsanız, konaklama yerinizi ayırtabilir ve deneyimleyebilirsiniz. Son dakika konaklamalarını arayabilir ve bir sonraki seyahatinizde daha kolay bulabilmek için en sevdiğiniz şeyleri ve yerleri kaydedebilirsiniz. Ayrıca, yol tarifleri, yardım ve diğer faydalı püf noktaları ve ipuçları için ev sahibinizle daha kolay mesajlaşarak iletişim halinde kalabilirsiniz. Bir ev sahibi olarak AirBNB.com uygulaması ile misafirlerinizle iletişim halinde kalabilecek, kaydınızı ve takvim müsaitlik durumunuzu güncelleyebilecek veya ev sahibi rehber kitabı ile şehriniz veya ülkeniz hakkında özel olan her şeyi paylaşabileceksiniz. Ayrıca, konuklarınıza daha kolay mesaj gönderebilir ve rezervasyonlarını daha iyi yönetmelerine yardımcı olabilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA AirBNB

Günümüzde hemen hemen herkesin Sosyal Medya kanalında en az bir hesabı bulunmaktadır. AirBNB.com'u Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest ve YouTube'da takip edin ve mükemmel seyahat programınızı planlamaya başlayın. Artık resimlerinizi, videolarınızı, fikirlerinizi, izlenimlerinizi ve düşüncelerinizi sizin gibi diğer gezginlerle paylaşabilirsiniz. Eşi benzeri olmayan bir topluluğun parçası olun ve dünyanın her yerindeki enfes yerlerin ve göz alıcı evlerin kapısını açın. Mükemmel bir tatil için faydalı makalelere ve ilginç ipuçlarına erişebileceğiniz resmi AirBNB.com blogunu unutmayın. Alanınız için konuk dostu ev iyileştirmeleri, büyük bir grup için 5 yıldızlı çevrimiçi deneyim, harika bir video gönderimi için ipuçları veya bir AirBNB deneyimi için fotoğraf gereksinimleri veya birden fazla yerde barındırma ipuçları ve araçları hakkında daha fazla bilgi edinin. Diller. Ve size AirBNB.com'un hikayesini anlatacak en önemli makalelerden birini atlamayın – 21. Yüzyılda Bir Şirket İnşa Etmek.

AIRBNB hakkında Sıkça Sorulan Sorular

AIRBNB İndirim Kodları Sunuyor mu?

Şu anda AIRBNB için Haziran 40'te çalışacak 2024 İndirim Kodu ve Promosyon bulunmaktadır ve Bugün eklenen en son Kupon % İndirim sunmaktadır.

AIRBNB İndirim Kodlarıyla ne kadar tasarruf edebilirsiniz?

AIRBNB'den alacağınız indirim kodu ile tasarruf edebileceğiniz tutar, siparişin değerine ve sunulan indirimin değerine göre değişiklik gösterebilir. Şu anda indirim yüzdesi % ile 50 £ arasındadır ve tasarruf edilen miktar duruma bağlı olarak birkaç yüz avroya ulaşabilir.

AIRBNB için en iyi kuponlar ve indirim kodları nelerdir?

AIRBNB için En İyi Doğrulanmış İndirim Kodu: (LÜKS) ve müşterilere Haziran 50'teki satın alımlarda 2024 £ indirim sunuyor.

AirBNB KUPONU ÇALIŞMIYORSA NE YAPABİLİRİM?

AirBNB.com kupon kodunuz çalışmıyorsa ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız, karşılaşabileceğiniz en yaygın sorunları çözmek için ipuçlarımızı ve püf noktalarımızı izleyin. Her kupon kodunun uymanız gereken kendi kuralları olduğunu her zaman hatırlamalısınız. Bazen bir kupon kodu ya mevcut bir müşteri için ya da ilk rezervasyonunu yapacak yeni bir müşteri için geçerlidir, bazen de bir kupon kodu belirli destinasyonlar veya belirli deneyimler için geçerlidir. Gerekli tüm bilgileri kodun altında bulacaksınız. Kupon kodunuz için kullanım koşullarına uymalısınız. Kodu doğru girdiniz mi? Kodunuzu manuel olarak yazdığınızda kolayca hata yapabilirsiniz. Girişinizi bir kez daha kontrol edin ve tüm harflerin ve sayıların kuponlar için web sitesinde gösterilen sırayla tam olarak aynı olduğundan emin olun. Veya belki de kodunuzu aktarmak için kopyala-yapıştır işlevini kullanmak daha iyi bir fikir olabilir. Bir AirBNB.com için indirim almak için sık sık kupon kodlarını mı kullanıyorsunuz? Aynı kupon kodunu daha erken rezervasyon avantajından yararlanmak için mi kullandınız? Sonra süresi doldu ve artık kullanamazsınız. Bir kupon kodu aynı kişi tarafından yalnızca bir kez kullanılabilir.

AirBNB ÜCRETSİZ KARGO SUNAR MI?

AirBNB.com her zaman ücretsiz gönderim sunar çünkü rezervasyon onayınızı doğrudan Gelen Kutunuza alırsınız. Ayrıca tüm rezervasyon bilgilerinizi AirBNB.com hesabınızda ve mobil uygulamanızda bulabilirsiniz.

AirBNB.com ÜZERİNDE PAYPAL İLE ÖDEME YAPABİLİR MİYİM?

Evet, AirBNB.com'da PayPal ile ödeme yapabilirsiniz.

AirBNB.com İÇİN EN YENİ KUPONLARI NASIL BULABİLİRİM?

Size harika indirimler sağlayacak en yeni kuponları www.promonix.com, www.promocode.how, www.global-discounts-codes.com, www.retailmenot.com veya www.couponfollow.com gibi belirli web sitelerinde bulacaksınız.

AirBNB KUPONU NASIL EKLENİR?

Birkaç kolay ve kullanışlı adım, AirBNB.com kuponuyla verilen indiriminizi almanıza yardımcı olacaktır.

 • 1
  AirBNB.com'a gidin ve varış noktasını, tarihleri ​​ve misafir sayısını girerek ihtiyaçlarınıza uygun doğru konaklama yerini arayın.
 • 2
  Rezervasyonunuzu eklemek için Rezerve Et simgesine tıklayın ve halihazırda bir hesabınız varsa kişisel hesabınızda oturum açın veya bu adımda kaydolun
 • 3
  Kullanmak istediğiniz kupon kodunu ilgili kupon web sitesinden kopyalayın veya bir kağıda yazın veya ezberleyin.
 • 4
  Ödeme sayfasına gidin ve kodunuzu yapıştırın veya ödeme yöntemlerinin altındaki özel kutuya manuel olarak girin. Bu metni göreceksiniz Kupon girin
 • 5
  Uygula düğmesine tıklayın ve satın alma işleminizi tamamlayın

AIRBNB için Aktif İndirim Kodları

🛍️ Kategori
🔥 Toplam Teklifler 40
🎇️ İndirim Kodları 39
📌 Teklifler 1
➡️ En İyi Kupon £50 İndirim
🆕 En Yeni Kupon 10% İndirim
🚚 Ücretsiz Kargo EVET
🔄 İade Süresi 30 Günleri
⏳ Son Güncelleme 18 Haziran 2024

AIRBNB için en iyi kupon kodları

AIRBNB KODU AIRBNB TEKLİF AÇIKLAMASI sona erer
1BR airbnb.co.uk Kupon Kodlarıyla Favorilerinize Uygun Fiyatlarla Yükleme Yapın N / A
T10 Airbnb.com İndirim Koduyla %10 İndirim Kazanın N / A
thehomis İhtiyacınız Olan Her Şeyi Satın Alın ve Airbnb Kuponlarıyla Tasarruf Edin N / A
KEYRENT10 Bu Airbnb Promosyon Koduyla İnanılmaz Bir İndirim Kazanacaksınız N / A

Ödeme seçenekleri

ApplePay
Kredi Kartı

Nakliye seçenekleri

E-posta ile

İletişim Seçenekleri

888 Brannan Caddesi. San Francisco, CA 94103. ABD
Airbnb
@airbnb
Airbnb
airbnb.com

AirBNB ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI 

 • AirBNB.com ile bir sonraki maceranızı ayırtın ve özelliklerinin ve avantajlarının keyfini çıkarın.
 • Dünya çapında 6'den fazla şehirde kalacak 100.000 milyondan fazla mülk.
 • PayPal, Apple Pay ve Google Pay dahil 15'ten fazla ödeme yöntemi.
 • Konaklamanızın ücretsiz iptali mevcuttur.
 • Kendiniz ücretsiz olarak ev sahibi olabilir ve seyahat tutkunuzla kendi işinizi kurabilirsiniz.
 • Size her arkadaşınız için 25€ ve hatta daha fazla ödül kazandıracak harika bir Tavsiye Programı.
Telif Hakkı © 2024 Couponius.com. Sunulan tüm bilgiler bilgilendirici bir başlıktır.