VIDAXL İndirim Kodu ve Kuponlar

VIDAXL'de özel indirimler için en son indirim kodlarını ve doğrulanmış promosyonları keşfedin

Sizin dereceniz: Hayır
Değerlendirme: 4.8 - 2 oy

Aktif VIDAXL İndirim Kodları

VidaXL hakkında genel bilgi

VidaXL'e yönelik bu alışveriş rehberi hem yeni müşterilere hem de halihazırda hesabı olan ve web sitesinde sipariş vermiş olan müşterilere yöneliktir.  Biz Couponius ekibi olarak indirimleri seviyoruz, bu nedenle diğer insanlarla tasarruf etmenin yollarını ve VidaXL'de alışveriş yapmanın en iyi stratejilerini paylaşmak istiyoruz.  Bu kılavuzu yazmak için VidalXL web sitesini takip ettik, üye hesabı açtık ve bültene abone olduk. Ayrıca, diğer müşterilerin görüşleri bizim için çok önemli olduğundan, diğer alışveriş yapanların deneyimlerinin nasıl gittiğini, nelere dikkat etmemiz gerektiğini ve VidaXL'deki alışveriş deneyimini geliştirmek için neler yapabileceğimizi öğrenmek için ana inceleme web sitelerini takip ettik. boş

VidaXL nedir ve nasıl çalışır?

 • VidaXL mobilya, ev ve bahçe aksesuarlarının çevrimiçi adresidir. Uluslararası perakendeci, hem kendi markasının hem de diğer markaların ürünleri olmak üzere 90,000'in üzerinde ürün satmaktadır.
 • VidaXL tasarım sürecinden üretim, pazarlama ve satışa kadar her şeyi kontrol ettiği için ürün kalitesi oldukça yüksek ve fiyatları uygun. Aslında VidaXL'in amacı da budur; müşterilerinin karşılayabilecekleri fiyatlarla en iyi çözümlere erişmesini sağlamak.
 • Siparişler VidaXL'in lojistik merkezlerinden gönderilmektedir ve şu anda herhangi bir teslimat maliyeti bulunmamaktadır. Ne kadar küçük olursa olsun her sipariş VidaXL tarafından ücretsiz olarak gönderilir. VidaXL siparişiniz için hacim, ağırlık ve varış noktasına göre doğru kuryeyi seçtiğinde, siparişinizin sonunda tahmini teslimat süresini alacaksınız.
 • VidaXL'de iadeler çok basittir: Müşteriler, yazılı olarak iade talebinde bulunmaları koşuluyla, sipariş edilen herhangi bir ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilirler. [e-posta korumalı]. VidaXL iadeyi onaylarsa, ilgili kargo hizmetlerini de sunabilir veya iadenin teslim alınmasından ve iadenin depoda doğrulanmasından itibaren 14 gün içinde ürün bedeliyle birlikte bu masrafları da iade edebilir.
 • Taksitli ödeme: VidaXL, seçilen ülkelerdeki müşteriler için siparişlerin KLARNA ödeme sistemi aracılığıyla 4 taksitle ödenmesine olanak tanır. VidaXL'e kendi dilinizde doğrudan web sitesinden erişerek bu hizmetin kullanılabilirliğini kontrol edebilirsiniz.
 • VidaXL web sitesinin tasarımını seviyoruz; ekibimiz burada her türlü ev veya bahçe tasarımı için ilham bulabileceğiniz konusunda hemfikir. Ayrıca, rakiplere göre çok daha ucuz olan fiyatları ve stoktaki geniş ürün çeşitliliğini de gerçekten seviyoruz. 
 • Lütfen evinizi ve bahçenizi nasıl döşeyeceğinizi ve dekore edeceğinizi öğreten bölümlere göz atın, bunlar kullanışlı ve çok iyi yapılandırılmıştır. Lütfen müşterilerin evlerine ve bahçelerine monte ettikleri satın aldıklarının fotoğraflarını yükledikleri #sharemevidaxl bölümünü de ziyaret edin. Editörümüz, bu ustalığı, alanınız için en iyi çözümleri bulmak için en kullanışlı araç olarak takdir ediyor.

VidaXL'de alışveriş yaparken nasıl tasarruf edilir?

 • VidaXL'in en yeni fırsatlarından yararlanmak için yapmanız gereken ilk adım müşteri hesabı açarak bültene abone olmaktır. VidaXL promosyonları sürekli güncellediği için mutlaka abone olmanız ve yeni tekliflere yayınlanır yayınlanmaz erişebilmeniz gerekir.
 • Şu anda VidaXL, yeni bülten abonelerine verilen ilk sipariş için 5 € değerinde bir indirim kodu sunuyor.
 • Couponius ekibi VidaXL mobil uygulamasını yüklemenizi önerir. VidaXL'deki siparişlere, promosyonlara ve en son tekliflere nerede olursanız olun erişebilmenizin gerekli olduğunu düşünüyoruz. Uygulamanın mobil cihazlar için nasıl optimize edildiğini seviyoruz ve uygulamanın VidaXL'de en iyi alışveriş sonuçlarını elde etmek için kesinlikle gerekli olduğunu düşünüyoruz.
 • Yeni bir müşteriyseniz, lütfen VidaXL web sitesi şablonunu ve web sitesinde bulunan kategorileri tanımak için birkaç dakikanızı ayırın. Büyük indirimlerin yaşandığı dönemlerde en popüler ürünler "24/7 Fırsatlar" kategorisinde sunuluyor.
 • VidaXL'de alışveriş yaparken tasarruf etmenin en önemli yolu indirim kodlarıdır. VidaXL müşterilerine, ödeme sırasında uygulanan kuponlar veya harf ve rakam dizileri sunarak toplam sipariş değerini belirli bir miktar veya yüzde oranında azaltma avantajı sağlayabilir. 
boş

VidaXL Kupon Kodları

 •  VidaXL, müşterilere doğrudan web sitesinde, VidaXL sosyal medya hesaplarında, bültende veya www.coupons-promo-code.com, www.vouchercodes.co.uk, www gibi özel indirim web sitelerinde indirim kuponları olarak bilinen indirim kupon kodları sunmaktadır. .picodi.com, www.retailmenot.com veya www.dealspotr.com.
 • VidaXL indirim kodu koşulları ve sınırlamaları: İndirim kodlarının her zaman uygulama koşulları vardır. Bu koşullar, uygulandıkları minimum sipariş değeriyle, uygulanabilecekleri belirli bir ürün türüyle, hatta fayda sundukları belirli bir marka veya ürünle ilgili olabilir. VidaXL indirim kodunu siparişinize doğru uygulamak ve sunduğu tüm avantajlardan yararlanmak için lütfen bulduğunuzda koşulları dikkatlice okuyunuz.
 • VidaXL indirim kodlarının geçerlilik süresi: İndirim kodlarının da tıpkı promosyonlar gibi kullanılabilecekleri bir geçerlilik süresi vardır. Yayınladığımız her indirim kodunda bu terim belirtilmiştir, çünkü önemli zamanınızdan tasarruf etmek istiyoruz ve süresi dolmuş ve artık siparişlerinize fayda sağlamayan kodları denemenizi istemiyoruz. Bazen bu indirim kodlarının, VidaXL tarafından belirtilen son tarih geçmiş olsa bile hala işe yarayabileceğini belirtmekte fayda var; bu nedenle, iyi bir indirim kodu bulamadıysanız ve zamanınız varsa, lütfen süresi dolmuş kodları deneyin, çünkü bunların gerçekleşme ihtimali vardır. hala çalışıyor olabilir.
 • Couponius'ta yayınlanan VidaXL indirim kodları: Couponius ekibi olarak indirimleri sevdiğimiz için ziyaretçilerimizin VidaXL'de alışveriş yaparken en iyi fırsatları ve indirimleri almasını istiyoruz. Bu nedenle VidaXL web sitesini, VidaXL haber bültenini ve VidaXL sosyal medya hesaplarını inceleyerek en yeni indirim kodlarını arayarak çok zaman harcıyoruz. Aynı zamanda diğer indirim sitelerinde yayınlanan kodları da güncel tutuyor ve www.retailmenot.com, www.slickdeals.co.uk, www.coupons-promo-code.com, www gibi güvenilir kaynakları kontrol ediyoruz. promocode.ac ve her gün daha birçokları.
 • Bu sayfada Couponius ekibi tarafından sıklıkla kontrol edilen ve güncellenen kodların bir listesini bulacaksınız. Lütfen sadece birini veya siparişinize en uygun olanı denemeyin, hepsini deneyin, ardından hangisinin size en çok fayda sağlayacağına karar verebilir ve uygulayabilirsiniz. 
 • VidaXL'de indirim kodları nasıl uygulanır: VidaXL indirim kodunu hızlı ve doğru bir şekilde uygulamanıza yardımcı olmak için bu sayfada bir kılavuz oluşturduk. VidaXL web sitesi indirim kodu başvuru talimatlarını takip etmek için lütfen sayfanın en altına gidin. Ayrıca indirim kodunu tam olarak nereye gireceğinizi göstererek ekstra zaman kazanmanızı sağlayacak bir resim de ekledik.

Yıl boyunca VidaXL teklifleri ve satışları

 • Kara Cuma
 • Noel ve Tatil İndirimi
 • Yeni Yıl İndirim İndirimi
 • Sezon Sonu İndirim Etkinlikleri (ilkbahar/yaz veya sonbahar/kış)
 • Sevgililer Günü İndirimi
 • Okula dönüş indirimi
 • Bekarlar Günü
 • Anneler Günü
 • cadılar bayramı

VidaXL stoksuz satış işi

 • VidaXL, müşterilere dropshipping programına katılma ve çevrimiçi bir işletme yürütme olanağı sunuyor
 • Kendi evinizin rahatlığında çevrimiçi bir işletme yürütmek için binlerce dropshipper'dan oluşan bir topluluğa katılın
 • VidaXL ürünlerini pazarınıza ekleyin. Fiyatı ve kârı siz belirlersiniz. VidaXL ürünleri doğrudan son müşterinize gönderir, iadeleri düzenler ve hatta müşteri desteği konusunda size tavsiyelerde bulunur
 • VidaXL web sitesine kayıt olup hemen başlayabilirsiniz.

VIDAXL hakkında Sıkça Sorulan Sorular

VIDAXL İndirim Kodları Sunuyor mu?

Şu anda Haziran 26'te VIDAXL için çalışacak 2024 İndirim Kodu ve Promosyon bulunmaktadır ve Bugün eklenen en son Kupon %15 İndirim sunmaktadır.

VIDAXL İndirim Kodlarıyla ne kadar tasarruf edebilirsiniz?

VIDAXL indirim koduyla tasarruf edebileceğiniz tutar, siparişin değerine ve sunulan indirimin değerine göre değişiklik gösterebilir. Şu anda indirim yüzdesi %15 ile %30 arasında ve tasarruf edilen miktar duruma göre birkaç yüz avroya ulaşabiliyor.

VIDAXL için en iyi kuponlar ve indirim kodları nelerdir?

VIDAXL için En İyi Doğrulanmış İndirim Kodu: (KIŞ İNDİRİMİ) müşterilerine Haziran 30'teki alışverişlerde %2024 indirim sunuyor.

VIDAXL için gerçek İndirim Kodları ve Promosyon Teklifleri nelerdir?

vidaXL hangi ülkeden?

VidaXL, merkezi Nederalnds'da bulunan uluslararası bir çevrimiçi perakendecidir.

VidaXL nereden gönderiliyor?

Tüm siparişler Avrupa'dan gönderilir. VidaXL teklifleri Avrupa genelinde bulunan birden fazla depoyu kullanır.

VidaXL yerel müşteri hizmetleri sunuyor mu?

Evet, VidaXL'in faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde müşteri hizmetlerini ana dilde sunmaktadır.

Büyük siparişlerde VidaXL nakliye ücreti ne kadardır?

VidaXL tüm siparişlerde ücretsiz uluslararası nakliye hizmeti sunmaktadır.

VidaXL promosyon kodunu birden çok kez kullanabilir miyim?

Bu, VidaXL tarafından söz konusu kod için belirlenen özel şart ve koşullara bağlıdır. Bir indirim kodunu birden çok kez kullanıp kullanamayacağınızı öğrenmek için kodla ilişkili hüküm ve koşulları kontrol etmelisiniz.

VidaXL promosyon kodum çalışmazsa ne olur?

Girdiğiniz kod çalışmıyorsa şunları yapmalısınız:
 • kodu doğru girip girmediğinizi kontrol edin
 • kodun son kullanma tarihini kontrol edin
 • Kısıtlamaların geçerli olup olmadığını kontrol edin (bazı promosyon kodları yalnızca belirli öğeler veya kategoriler için geçerlidir.
 • Kodu doğru ürünler için kullanmaya çalıştığınızdan emin olun).
Tüm bunlar işe yaramazsa, her zaman başka bir indirim kodu arayabilir ve deneyebilirsiniz.

VidaXL.com'da Kupon kodu nasıl başarıyla kullanılır?

VidaXL kupon kodlarını kullanarak eviniz ve bahçeniz için ihtiyacınız olan her şeyi en iyi fiyatlarla satın alın

 • 1
  "Kopyala"ya tıklayın ve VidaXL.com Kupon kodunuzu daha sonra kullanmak üzere kaydedin
 • 2
  İstediğiniz tüm ürünleri VidaXL alışveriş sepetinize ekleyin. İstediğiniz her şeyin eklendiğinden emin olun
 • 3
  Siparişinizi incelemek için ekranınızın sağ üst köşesindeki "Alışveriş sepeti"ne tıklayın
 • 4
  "Kupon Kodunu Kullan" onay kutusunu bulun ve iletişim kutusunu açmak için üzerine tıklayın.
 • 5
  Kuponu girin veya yapıştırın ve teklifi kullanmak için "Kodu uygula"ya tıklayın
 • 6
  İndiriminiz ödeme sırasında otomatik olarak hesaplanacaktır. Satın alma işleminizin tadını çıkarın!

VIDAXL için Aktif İndirim Kodları

🛍️ Kategori Ev ve Bahçe
🔥 Toplam Teklifler 26
🎇️ İndirim Kodları 26
📌 Teklifler 0
➡️ En İyi Kupon 30% İndirim
🆕 En Yeni Kupon %15 İndirim
🚚 Ücretsiz Kargo YOK HAYIR
🔄 İade Süresi 30 Günleri
⏳ Son Güncelleme 18 Haziran 2024

VIDAXL için en iyi kupon kodları

VIDAXL KODU VIDAXL TEKLİF AÇIKLAMASI sona erer
discount15 Belirli Ürünlerde %15 İndirim N / A
UKHOLIDAY19 £22+ Harcadığınızda £215 İndirim N / A
SUMMER20 Bu Kupon Koduyla Her Alışverişte Önemli İndirimlerden Yararlanın N / A
SUMMEROFFUK Aradığınızı Bulun ve Vidaxl Kuponlarıyla Hemen Tasarruf Edin N / A

Ödeme seçenekleri

PAYPAL
Kredi Kartı

Nakliye seçenekleri

Kurye

İletişim Seçenekleri

Mary Kingsleystraat 1, 5928 SK Venlo, Hollanda
@vidaXL_HQ
vidaXL
vidaxl.com

kısa VidaXL müşterileri için kılavuz

 • E-mağazada gezinmek, net kategoriler ve iyi düşünülmüş menüler için Doğu'ya gidin
 • İyi ürün açıklamaları, fotoğraflar ve genel ürün bilgileri
 • Kayıtlı üye olarak sipariş verebilir veya misafir olarak ödeme yapabilirsiniz

VidaXL ürün kategorileri

 • Mobilya
 • Ev & Bahçe
 • donanım
 • Spor malzemeleri
 • Hayvan ve evcil hayvan malzemeleri
 • Oyuncaklar ve oyunlar
 • Araçlar ve parçalar
 • İş ve endüstriyel

VidaXL sipariş teslimatı

VidaXL birden fazla taşıyıcıyla çalışır. Siparişinizi hangi kargo şirketinin teslim edeceği birçok faktöre bağlıdır: • Ürünün türü • Ürününüzün hacmi • Gönderileceği varış yeri  

VidaXL iade politikası

 • Arızalı, hasarlı veya hatalı ürünler 30 gün içerisinde iade edilebilir.
 • Aşağıdaki adrese e-posta yoluyla yazılı olarak bilgi vermelisiniz: [e-posta korumalı]
 • İade edilen ürünler orijinal ambalajında ​​ve teslim aldığınız durumda olmalıdır.
Telif Hakkı © 2024 Couponius.com. Sunulan tüm bilgiler bilgilendirici bir başlıktır.